MARBET STYLE

MARBET to polska firma obecna na rynku od blisko 40 lat. Zajmuje się m.in. produkcją artykułów sztukateryjnych, listew, rozet i elementów dekoracyjnych, a jej najnowszą marką jest MARBET STYLE – autorskie kolekcje nowoczesnych eleganckich mebli. Nieustanny rozwój firmy pokazuje nowatorskie, indywidualne podejście do designu, w którym ciągle jest coś do odkrycia, do pokazania na nowo, do osadzenia w innym kontekście. Marka oferuje ciekawe rozwiązania, które łączą najnowsze technologie, nieprzeciętną funkcjonalność i wygodę użytkowania oraz najlepszy styl. Meble MARBET STYLE pozostają w zgodzie z trendami, a jednocześnie wyróżniają się na tle innych propozycji. Pozwalają też wyróżnić się wnętrzom, dodając im to “coś”.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 62 wyników

  24 z 62
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze MARBET STYLE również stacjonarnie

  MARBET STYLE Bydgoszcz

  MARBET STYLE Warszawa

  MARBET STYLE Gdańsk

  MARBET STYLE Katowice

  MARBET STYLE - nowoczesne meble z duszą

  Meble MARBET STYLE to propozycja dla wymagających osób, które poszukują rzeczy pięknych, a zarazem nietuzinkowych. Projekty marki odznaczają się wysoką estetyką, są harmonijne, przemyślane i bardzo stylowe, ale jednocześnie wychodzą poza schematy myślenia o rzeczach użytkowych. Ich wizualne walory nie dają się zamknąć w oczywistych kategoriach. Znakomicie odnajdą się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, w duchu minimalizmu, ale niosą ze sobą mnóstwo możliwości indywidualnych kreacji. W ofercie marki znajdziemy również meble nawiązujące do stylistyki lat 50. i 60., inspirowane kultowymi projektami, np. fotelem “Wing Chair”.

  MARBET STYLE - elegancja i funkcjonalność

  Asortyment MARBET STYLE obejmuje przede wszystkim eleganckie meble tapicerowane. 2 i 3-osobowe sofy mają proste, ponadczasowe kształty i zróżnicowaną kolorystykę. Występują w wersji z funkcją spania lub bez. Fotele z wysokim oparciem, półokrągłe, obrotowe, a także hokery zachwycają wygodą oraz harmonijnym wzornictwem. Na uwagę zasługują pufy, których formę można dowolnie kształtować, dopasowując ją do potrzeb i wystroju. Bardzo ciekawie prezentują się fotele z serii KANU wykonane z giętkiej sklejki, o nietypowym kształcie siedzisk i oparć, które łączą oryginalny design z wygodą. W ofercie marki znajdziemy również minimalistyczne stoliki drewniane lub szklane, a także wyjątkową kolekcję modułową dedykowaną przestrzeniom biurowym i publicznym.