MILONI

MILONI to polska rodzinna firma, która oferuje klientom przede wszystkim wysokiej jakości stoły z litego drewna. W codziennej pracy stawia na tradycyjne rzemiosło, które gwarantuje solidność produktu, ale umiejętnie łączy je z nowoczesnym wzornictwem. W efekcie powstają meble o eleganckim, ponadczasowym wyglądzie, które dzięki nieprzeciętnej trwałości stanowią inwestycję na lata. Meble MILONI mają wysokie walory użytkowe, dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, a większość z nich może być wykonana na specjalne zamówienie. W ofercie marki znajdziemy różnorodne propozycje – od lekkich okrągłych stołów po masywne konstrukcje. Jednak wszystkie produkty łączy dbałość o detale, perfekcyjne rzemiosło i piękny rysunek drewna.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 34 wyników

  24 z 34
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze MILONI również stacjonarnie

  MILONI Bydgoszcz

  MILONI Warszawa

  MILONI Gdańsk

  MILONI Katowice

  Odkryj piękno drewna z MILONI

  Założyciele marki MILONI doceniają niepowtarzalne piękno naturalnego drewna oraz jego potencjał. Najczęściej sięgają po drewno dębowe, które zachwyca swoim rysunkiem i solidnością, dzięki czemu doskonale sprawdza się w produkcji dużych mebli, takich jak stoły. Wysoka jakość surowców i precyzja wykończenia to podstawa udanego mebla. Blaty stołów MILONI wykonane są z klejonki lamelowej lub wielowarstwowej, dzięki czemu na całej ich długości nie ma łączeń desek. Podnosi to z jednej strony stabilność mebla, z drugiej jego walory estetyczne. Drewniane elementy wykończone są przy pomocy naturalnych olejowosków, których bezpieczeństwo potwierdza spełnienie europejskich standardów dopuszczających je do kontaktu z żywnością oraz do wykorzystania przy produkcji zabawek. Taki sposób wykończenia zapewnia również łatwe utrzymanie mebla w czystości oraz jego ewentualne odnowienie.

  MILONI - design z najwyższej półki

  Drewniane stoły MILONI doskonale wpisują się w klimat wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i loftowych, skandynawskich czy klasycznych. Do wyboru mamy modele okrągłe i prostokątne, o nogach lekkich, masywnych lub ozdobnych, wykonane w całości z drewna bądź łączone w ciekawy sposób z elementami metalowymi. Na uwagę zasługują solidne stoły rozkładane, a także stół o cienkim blacie i metalowych nogach w kształcie trójkątów. Przemyślane, łączące różne formy wzornictwo oraz znakomita jakość wykonania sprawiają, że meble MILONI nadają wnętrzu ekskluzywny wymiar. Ich charakter zmienia się w zależności od doboru krzeseł i innych elementów.