MILONI

MILONI to rodzinny biznes odznaczający się umiłowaniem do tradycyjnego rzemiosła. Pasja do pracy przy litym drewnie, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna kreatywność skutkują powstawaniem produktów o jakości premium. Marka ta skupia się przede wszystkim na produkcji stołów. W swojej ofercie posiada jednak również krzesła, stoliki oraz różnego rodzaju szafki i regały będące doskonałym uzupełnieniem każdej przestrzeni. Meble wychodzące spod ręki specjalistów tworzących MILONI z pewnością zachwycą Cię nie tylko swoim wyglądem, ale również jakością wykonania. Przekonaj się na własnej skórze, jak znaczące jest otaczanie się meblami najwyższej jakości. Jeżeli raz tego doświadczysz, to z pewnością już nigdy nie będziesz chciał zrezygnować ze wyboru stołów najwyższej jakości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Lite drewno nie bez powodu jest ponadczasowym klasykiem

Meble wykonane z litego drewna od pewnego czasu intensywnie wracają do łask. Nic dziwnego – komfort ich użytkowania jest nieporównywalnie większy od elementów wyposażenia wnętrz wytworzonych z innego typu materiałów. Stawiając na produkty stworzone między innymi z dębowych desek możesz mieć pewność, że będą towarzyszyć Ci w niezmienionym stanie przez wiele lat. Ich masa oraz wytrzymałość przekładają się na długą żywotność. Co więcej, warto podkreślić, że lite drewno jest materiałem uniwersalnym, doskonale pasującym do przestrzeni urządzonych w różnych stylach. Dlatego nie musisz martwić się tym, że w razie chęci zmiany wystroju okaże się, że już posiadane meble kompletnie do niczego nie pasują. Stoły, szafki czy regały z litego drewna doskonale dopasują się do aranżacji wnętrz minimalistycznych, industrialnych, czy klasycznych.

Meble dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej rodziny

Każda przestrzeń jest inna, a każdy człowiek ma inne wymagania dotyczące urządzenia własnego mieszkania. Marka MILONI doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w związku z tym wychodzi naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nią modele można zamówić w standardowych wymiarach. Możliwa jest jednak personalizacja zamówienia. W zależności od typu mebla, który Cię interesuje, możesz zmodyfikować jego wysokość, długość, szerokość czy średnicę. A to wszystko po to, byś Ty i Twoi najbliżsi mogli cieszyć się najwyższym komfortem użytkowania oraz aby każdy mebel doskonale wkomponował się w otaczającą go przestrzeń.

Co więcej, modele zaprojektowane przez MILONI są tworzone tak, by do siebie nawzajem pasowały. Nie będziesz mieć więc problemu z ewentualnym dobraniem do wymarzonego stołu pasujących krzeseł czy idealnego regału. Wszystkie oferowane przez nich produkty są stylowe, ale jednocześnie bardzo uniwersalne.

MILONI to lokalna produkcja dbająca o środowisko

Świadomy konsumpcjonizm staje się coraz bardziej istotny - zarówno w kontekście rozwoju lokalnej gospodarki, jak i ekologii. Wybierając meble prezentowanej marki dbasz o to, by znacząco ograniczyć ilość odpadów wytwarzanych przez Twoje gospodarstwo domowe. W jaki sposób? Przede wszystkim meble MILONI są stworzone z naturalnych materiałów, które są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu masz pewność, że nie będziesz zmuszony dosłownie za chwilę wyrzucić zużytego mebla na śmietnik i zastąpić go nowym.

Ponadto, markę MILONI tworzy rodzina pełna ludzi z pasją. Wszystkie swoje produkty wytwarzane są tradycyjnymi sposobami, nie emitując przy tym do środowiska dużej ilości różnego rodzaju szkodliwych substancji. Z kolei wspieranie lokalnego rynku wiąże się z samymi pozytywami - umożliwiasz w ten sposób rozwój niewielkich firm funkcjonujących w Twoim bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki temu wspierasz rozwój lokalnej gospodarki, a to z pewnością owocować będzie poprawą komfortu życia całej społeczności.

Meble wykonane z litego drewna wymagają odpowiedniego czyszczenia oraz pielęgnacji. Czyszcząc powierzchnie drewniane najlepiej najpierw zebrać zabrudzenie, tak aby nie porysować mebla, a następnie przetrzeć je wilgotną szmatką.

Meble wykonane z litego drewna wymagają regularnego czyszczenia oraz pielęgnacji, ponieważ podczas codziennego użytkowania ścierają się oleje i olejowoski, którymi pokryte są meble. Okresowa pielęgnacja odpowiednimi środkami pomoże znacznie spowolnić ten proces.