MISA FORM

Marka Misa Form została założona w 2016 roku przez Mirosławę Kelsz-Chołuj. Autorka pochodzi z rodziny o długiej tradycji rzemieślniczej. W pracowni tokarskiej dziadka i w stolarni taty miała okazję zdobywać wiedzę na temat drewna i szlifować warsztat. Po kilkunastu latach współpracy z rodzinną manufakturą postawiła na autorski projekt, który sięga do korzeni i wyniesionego z domu kunsztu i solidności, ale jednocześnie jest na wskroś współczesny, nowatorski i świeży. Proponowane małe formy meblowe są bardzo designerskie, choć bazują na zapomnianych metodach pracy z drewnem. Oprócz warstwy wizualnej liczy się ta funkcjonalna, która znakomicie wpisuje się w potrzeby współczesnego człowieka.

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Znajdź nasze MISA FORM również stacjonarnie

  MISA FORM Bydgoszcz

  MISA FORM Warszawa

  MISA FORM Gdańsk

  MISA FORM Katowice

  Toczone meble Misa Form

  Meble Misa Form już na pierwszy rzut oka zdradzają rzadko dziś spotykaną solidność, jakość i precyzję wykonania. Widać, że stoi za nimi rzemieślnicza historia, ogromna wiedza, doświadczenie, kunszt oraz pasja. Bodźcem do stworzenia marki było pragnienie przywrócenia zapomnianych technik pracy z drewnem, takich jak toczenie. Celem jest dostarczenie odbiorcom produktów, które pozostaną z nimi na lata, niezmiennie ciesząc oczy i nienagannie spełniając swoje funkcje. Oferta skierowana jest do wymagających osób, które świadomie kreują przestrzeń wokół siebie i bardziej cenią jakość mebli niż ich ilość. Toczone stoliki z litego dębu mają naturalny, szlachetny wygląd. Idealnie wkomponowują się w wiele linii aranżacyjnych, uzupełniają wystrój wnętrz nowoczesnych, industrialnych czy skandynawskich.

  Misa Form - mały mebel, wiele funkcji

  Perfekcyjna znajomość sztuki tworzenia mebli oraz zmysł obserwacji pozwoliły autorce Misa Form stworzyć produkty będące odpowiedzią na potrzeby, oczekiwania i tryb życia współczesnych odbiorców, którzy pragną łączyć nietuzinkowe wzornictwo z wygodą i funkcjonalnością. Obecne trendy mieszkalne bazujące na otwartych przestrzeniach i łączeniu różnych stref w jednym pomieszczeniu wymagają mebli wielofunkcyjnych, które łatwo przestawić i dopasować do aktualnych potrzeb. Właśnie takie są produkty Misa Form - mogą pełnić rolę siedziska w przedpokoju, jadalnianego stołka, szafki nocnej i stolika kawowego. Doskonała jakość wykonania i oryginalna forma nawiązująca do figur szachowych sprawiają, że stają się ozdobą każdego z tych miejsc.