MISA FORM

Misa Form to marka stworzona przez utalentowaną Mirosławę Kelsz-Chołuj pochodzącą z rodziny o rzemieślniczych tradycjach. Możliwość obserwowania od najmłodszych lat starszych członków rodziny podczas pracy tokarskiej połączona z pasją do sztuki owocuje projektowaniem niepowtarzalnych, małych form meblowych. Można je z powodzeniem zaliczyć do sztuki użytkowej. Ta dopiero raczkująca działalność, bo istniejąca od 2016 roku, ma w sobie bardzo duży potencjał, potwierdzony przez niejednego zadowolonego klienta. Niebanalne pomysły, do których realizacji wykorzystywane są staromodne metody pracy z drewnem, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych mebli tego typu. Jeżeli cenisz sobie oryginalny styl, rzemieślniczą pracę oraz produkty z duszą, to oferta Misa Form z pewnością Ci się spodoba. Formy kojarzące się z szachami są widokiem znanym każdemu, ale czy ktokolwiek spodziewa się wykorzystania tego motywu w wyposażeniu wnętrz?

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapomniane metody pracy z drewnem w nowoczesnej odsłonie

Misa Form powstała przede wszystkim po to by założycielka marki mogła jednocześnie kontynuować rodzinną tradycję pracy z drewnem oraz realizować autorskie projekty. Dzięki temu w pewnym sensie w każdym oferowanym przez Misa Form modelu połączone są ze sobą dwa bieguny - staromodny świat rzemieślniczy oraz nowoczesne spojrzenie na design. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że każdy oferowany artykuł będzie charakteryzował się wysoką jakością oraz dokładnym wykończeniem. Z kolei świeże spojrzenie na sztukę użytkową gwarantuje niepowtarzalny styl pasujący do wielu rodzajów przestrzeni. Lite drewno poddane obróbce przez profesjonalistkę doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

Jeden mebel - wiele zastosowań

Dzięki nieoczywistym kształtom każdy model proponowany przez Misa Form może pełnić różnorodne funkcje. Jego przeznaczenie możesz modyfikować w zależności od tego, czego akurat potrzebujesz bądź w razie poczucia nagłej potrzeby czegoś nowego.

Najbardziej oczywistym wykorzystaniem tych niewielkich form meblowych jest traktowanie ich jako stolików kawowych. I jak najbardziej, doskonale się w tej funkcji sprawdzają. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie wnoszą do salonu ciekawy akcent. Jednakże nie musisz ograniczać się do tej najbardziej intuicyjnej formy wykorzystania mebli marki Misa Form. Równie dobrze mogą sprawdzić się one jako stoliki w sypialni czy pokoju dziecięcym. Z kolei ze względu na swoje uniwersalne rozmiary formy Misa Form mogą być też traktowane jako praktyczne siedzisko. Brakuje Ci zgrabnego mebla w przedpokoju, aby ułatwić sobie zakładanie butów? Proszę bardzo! Myślisz o wprowadzeniu ciekawego akcentu do jadalni? Nie ma problemu! A może szukasz efektownej podstawki pod rośliny, rzeźby czy innego rodzaju ozdoby? Formy Misa Form same w sobie pełnią funkcję dekoracyjną, ale nic nie stoi na przeszkodzie by stały się częścią większej kompozycji. Wydaje się, że jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu proponowanych mebli jest Twoja wyobraźnia.

Misa Form to przekształcenie pasji w wartość użytkową

Wybierając meble autorstwa marki Misa Form stawiasz nie tylko na oryginalność. Przede wszystkim wspierasz w ten sposób artystkę, która swoją pasję i umiejętności postanowiła wykorzystać w codziennej pracy. Pomoc rozwijanie tego typu małych, lokalnych działalności jest postępowaniem odpowiedzialnym społecznie oraz przyjaznym dla środowiska. W procesie tworzenia artykułów, które docelowo trafią do wnętrza Twojego mieszkania, dołożono wszelkich starań, aby uzyskać produkt trwały i wytrzymały. Oferowane meble z pewnością sprawią, że urządzony z ich wykorzystaniem salon będzie pomieszczeniem nie tylko estetycznym, ale też oryginalnym. Pamiętaj także o możliwości wyboru kolorystyki poszczególnych modeli.

Stoliki kawowe Misa Form wykonane są z litego drewna, dlatego wymagają delikatnego czyszczenia oraz pielęgnacji. Wszelkie zabrudzenia powinny być zgarniane suchą, czystą szmatką, tak aby nie porysować powierzchni, a następnie przetarte wilgotną szmatką.

Cała kolekcja stolików kawowych Misa Form świetnie sprawdzi się w salonie w stylu boho, ponieważ wykonane są z litego drewna. Najlepiej wybrać naturalne wybarwienie drewna, które świetnie wpisuje się w ten styl.