MIUKI

Miuki to bogata kolekcja kolorowych, efektownie wyglądających mebli do siedzenia, które powstają w warszawskiej manufakturze. Duże i mniejsze pufy wypełnione specjalnym granulatem dostosowują się do kształtu ciała, dzięki czemu niwelują napięcie mięśni, bóle kręgosłupa, zmęczenie i stres wynikające z niewłaściwej pozycji ciała. Stanowią zdrową, ale także ciekawą od strony wzornictwa alternatywę dla tradycyjnych krzeseł, foteli i kanap. Design pufa Miuki Jajo został doceniony podczas Łódź Festival Design w 2011 roku, gdzie otrzymał nagrodę MUST HAVE. Miuki świetnie sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, ale też biurach, przedszkolach, świetlicach, salach zabaw i ośrodkach rehabilitacyjnych.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

  24 z 33
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze MIUKI również stacjonarnie

  MIUKI Bydgoszcz

  MIUKI Warszawa

  MIUKI Gdańsk

  MIUKI Katowice

  Miuki - ładne i praktyczne

  Miuki kochają dzieci i dorośli. Można na nich wygodnie pracować, uczyć się, bawić i wypoczywać, przyjmując dowolną, wygodną pozycję - leżącą, pół-leżącą lub siedzącą. Rozłożone na płasko worki pełnią rolę materaca, zaś odpowiednio uformowane - fotela z wygodnym oparciem lub leżanki. Pufy sprawdzają się jako poduszka rehabilitacyjna, odciążają kręgosłup kobiet w ciąży i są wyjątkowo komfortowe dla karmiących mam. Poszycie wykonane jest z atestowanych, miękkich tkanin wysokiej jakości, natomiast środek stanowi granulat, pierze lub wypełnienie poduszkowe, które można bez problemu wymienić, jeśli z czasem się ubije. Zewnętrzna warstwa nadaje się do prania, także poduchę łatwo utrzymać w czystości.

  Wybierz swój wymarzony model Miuki

  Starannie opracowany kształt Miuków ma pozytywny wpływ na kręgosłup, ale do korzystania z wyjątkowych poduch zachęca także ich wspaniały wygląd. W ofercie znajdziemy pufy zróżnicowane pod względem wielkości, jajowate, okrągłe, prostokątne i kwadratowe, w bardzo wielu wersjach kolorystycznych i z możliwością indywidualnego dopasowania takich elementów jak suwak, wykończenie czy rodzaj tkaniny. Producent stawia na bogaty wybór modeli, z których część przeznaczona jest specjalnie dla dzieci, a największy Miuk (Jajo) ma wymiar 175x135 cm. Zróżnicowany asortyment pozwala dopasować odpowiedni puf do własnych potrzeb i możliwości przestrzennych. Miuki mogą pełnić również funkcję mebli ogrodowych - są poręczne i lekkie, łatwo je przenosić, a ich wypełnienie zapewnia komfort termiczny.