MOODI

MOODI jest dowodem na to, że drobne elementy wyposażenia wnętrza mają ogromny potencjał aranżacyjny – uzupełniają i odmieniają wystrój, nadając mu wyjątkowy charakter. Marka proponuje zupełnie nowatorskie, świeże i niebanalne spojrzenie na poduszki – przedmiot, który nie tylko oferuje wygodę, ale także stanowi ważny dekoracyjny detal. Poduszki od MOODI przyciągają wzrok bardziej niż niejedna designerska kanapa! Bazując na oryginalnej geometrycznej formie i najwyższej jakości wykonania, stają się propozycją jednocześnie stylową i bardzo funkcjonalną. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, można z łatwością dobrać odpowiedni model do aktualnej aranżacji lub zupełnie odmienić wygląd wnętrza, w prosty i niedrogi sposób.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

  24 z 64
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  MOODI Bydgoszcz

  MOODI Warszawa

  MOODI Gdańsk

  MOODI Katowice

  Poduszki MOODI odmienią Twoje wnętrze

  Poduszki MOODI tworzone są w zgodzie z aktualnymi trendami oraz z dbałością o każdy szczegół, zarówno techniczny jak i estetyczny. Ich wyróżnikiem są charakterystyczne geometryczne przeszycia - inne w każdej kolekcji - które powstają dzięki specjalnej metodzie zaszywania pianki. Ten prosty zabieg daje bardzo efektowne wykończenie, dzięki któremu poduszki zyskują niezwykłe walory dekoracyjne. W bogatej gamie kolorystycznej znajdziemy przede wszystkim wyraziste odcienie: żółty, oliwkowy, zielony, morski, granatowy, czerwony, pomarańczowy, fioletowy czy różowy, ale także stonowane barwy, takie jak biel, szarość, beż, czerń. To zróżnicowanie sprawia, że poduszki MOODI odnajdą się zarówno w sypialni oraz w salonie, w nowoczesnej lub klasycznej linii aranżacyjnej, a także we wnętrzach stawiających na kolorowe akcenty, a nawet monochromatycznych.

  Poduszki MOODI - komfort i styl

  Poduszki MOODI zachwycają nie tylko niebanalnym wyglądem, ale także znakomitą jakością. Zastosowany materiał jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, co bardzo podnosi komfort odpoczynku. Ponadto poduszka nie ulega odkształceniom, ale za każdym razem wraca do pierwotnej formy - jest trwała i prezentuje się nienagannie przez długie lata. Dzięki wygodnemu zapięciu poszewkę można łatwo zdjąć i wyprać, a wkład wymienić w razie potrzeby. Poduszki MOODI dostępne są w kilku rozmiarach: 50x50, 40x40, 45×45 i 40×60 cm. Zestawiając ze sobą różne kształty, możemy uzyskać ciekawe kompozycje. Wysokie walory dekoracyjne i użytkowe sprawiają, że poduszki MOODI to idealny wybór do każdego wnętrza.