MROOM

Ponadczasowość mebli MROOM to coś więcej niż deklaracja – zapewnia ją najwyższa jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie. Wszystkie meble są zrobione w całości z wysokogatunkowego drewna, wyposażone w doskonałe okucia marki Blum oraz posiadają świadectwo bezpieczeństwa i wytrzymałości. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że meble dziecięce i młodzieżowe. MROOM to świetna inwestycja na długie lata.

MROOM oferuje oryginalne kolekcje, które zapewniają funkcjonalność i dają możliwość łatwej zmiany aranżacji w celu dostosowania wnętrza do bieżących potrzeb dziecka. W asortymencie MROOM znajdziecie Państwo meble dla niemowląt, meble dla dzieci, meble dla młodzieży.

Szeroki asortyment i ponadczasowy design produktów to cecha charakterystyczna wszystkich kolekcji mebli MROOM. Każda linia zawiera elementy przeznaczone dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Są to m.in. łóżeczka, łóżka, komody, szafy, regały, biurka, stoliki i krzesełka. Dlatego z mebli MROOM dzieci nie wyrastają – rodzice mają możliwość uzupełnienia pokoju niezbędnymi meblami, a nie są zmuszeni do ich całkowitej wymiany.

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i pamiętając, że to suma szczegółów tworzy całość, wielką wagę przykładamy do jakości każdego elementu mebli MROOM. Taka strategia pozwala nam na zaoferowanie dzieciom i ich rodzicom produktów najwyższej klasy – trwałych, estetycznych i bezpiecznych.

_ materiał
wszystkie meble MROOM zostały wykonane w całości z drewna – dębu, buku, 3-warstwowej płyty stolarskiej lite drewno

_ okucia
Meble MROOM zostały wyposażone w najwyższej jakości, długowieczne okucia marki Blum

_ certyfikaty i atesty
wszystkie produkty marki MROOM zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości posiadających niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki którym można je wykorzystywać do
produkcji mebli dziecięcych

_ bezpieczeństwo i wytrzymałość
począwszy od momentu projektowania, poprzez etap konstrukcyjny i produkcję, meble MROOM są tworzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.
Wszystkie kolekcje posiadają świadectwo bezpieczeństwa i wytrzymałości.

_ zabezpieczenie przed przewracaniem
wszystkie meble wysokie, typu szafy i regały wyposażone zostały w zestaw montażowy zabezpieczający mebel przed przewróceniem

_ bezpieczne lakiery
wszystkie lakiery wykorzystywane do produkcji posiadają certyfikaty bezpieczeństwa

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

MROOM Bydgoszcz

MROOM Warszawa

MROOM Gdańsk

MROOM Katowice