MUTE

MUTE tworzy produkty zapewniające komfort akustyczny w przestrzeniach użytkowych. W swoim portfolio posiadają budki akustyczne, oświetlenie akustyczne, panele i ekrany dźwiękochłonne i izolujące dźwięki. Ich produkty łączą najwyższe parametry akustyczne z ponadczasowym designem.

MUTE proponuje rozwiązania, które zostały stworzone z myślą o współczesnych biurach, hotelach i innych przestrzeniach użytkowych. Produkty tej marki charakteryzują się trwałością i powstają w harmonii z naturą.

MUTE posiada własne laboratorium akustyczne, w którym bada skuteczność tworzonych produktów. Uruchomiona została także aplikacja MuteApp, która pomaga użytkownikom zaprojektować przyjazną akustycznie przestrzeń.

  • Cena
  • Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

    24 z 27
    Wczytaj następne 24 produktów

    Panele akustyczne marki Mute posiadają wysokie właściwości pochłaniające dźwięki i zapobiegają nadmiernemu odbijaniu się fal dźwiękowych w pomieszczeniu. Ponadto panele akustyczne redukują hałas otoczenia i wydzielają strefy oraz miejsca pracy.

    W przestrzeniach typu open space warto wybrać panele akustyczne montowane do biurka, które chronią przed poddźwiękiem. Dobrym rozwiązaniem będą również stojące panele akustyczne jak Cone lub Wall oraz modele wiszące Shell. Pochłaniacz akustyczny Tower również posiada wysokie właściwości dźwiękochłonne, a jego dodatkowym atutem jest niewielki rozmiar oraz mobilność.