Nobonobo

Głównym punktem zainteresowania Nobonobo jest salon, do którego kieruje swoją najszerszą ofertę. Dlatego szczególnie rozwiniętą kategorią marki są meble tapicerowane. Sofy spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników, którzy poszukują mebli dających się personalizować. Możesz samodzielnie wybrać tkaninę, ale także wielkość i układ mebla. W salonie idealnie sprawdzą się sofy dwu i trzyosobowe, narożniki, swobodnie konfigurowane sofy modułowe oraz praktyczne sofy rozkładane. Kolekcje uzupełniają fotele, stoliki kawowe i stoły. Nad nowymi kolekcjami pracuje jeden z czołowych polskich projektantów – Tomek Rygalik, dyrektor artystyczny Nobonobo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W dużym, szarym salonie świetnie sprawdzą się wygodne narożniki marki Nobonobo takie jak Raksa, Lanube, Umo lub Margo. Do szarych ścian będą pasować tkaniny w żywych kolorach jak żółty, pastelowych, np. brudny róż lub miętowy oraz bardziej klasycznych jak granat lub butelkowa zieleń.

Sofa marki Nobonobo to świetne rozwiązanie do mniejszych przestrzeni, modele Quatro, Duna, Bona i wiele innych występują również z funkcją spania. Duże narożniki lepiej sprawdzą się w większych salonach lub w ustawnych pomieszczeniach.