Nomad

Marka Nomad powstała z miłości do prostoty i wszystkiego, co naturalne. Proponuje produkty, które w pełni odzwierciedlają tę filozofię – są ekologiczne, mają atrakcyjny minimalistyczny design, a przy tym spełniają wszelkie kryteria funkcjonalności. Są doskonałą odpowiedzią na modny trend, zarówno wnętrzarski, jak i lifestylowy, który zakłada ograniczenie otaczających nas przedmiotów i stawianie na jakość, zamiast na ilość. Rozumieją potrzebę mniej skomplikowanego, wolniejszego i bardziej uważnego życia. Pomagają budować harmonię w otaczającej nas przestrzeni mieszkalnej i we własnym wnętrzu. Proste wzornictwo stanowi ozdobę nowoczesnych pomieszczeń, ale najważniejsza jest użyteczność.

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Nomad Bydgoszcz

Nomad Warszawa

Nomad Gdańsk

Nomad Katowice

Wielofunkcyjne pojemniki Nomad

Elementy wyposażenia wnętrz, które można wykorzystać na wiele sposobów i dostosować do własnych potrzeb, są bardzo na czasie i pasują do stylu życia współczesnego odbiorcy. Projektanci marki Nomad wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom, tworząc wyjątkowe pojemniki, które zachwycają wyglądem, jakością i uniwersalnością. Użyte w roli osłonek pozwalają pięknie wyeksponować kwiaty na regale, komodzie lub parapecie. Świetnie sprawdzą się jako organizery na biurko lub na dziecięce zabawki. Mogą pełnić funkcję podręcznej kosmetyczki w łazience lub na toaletce, a nawet uzupełnić wystrój kuchni, służąc do przechowywania owoców i innej żywności.

Nomad - wysoka użyteczność w zgodzie z naturą

Pojemniki Nomad stworzone są w trosce o ekologię. Ich głównym tworzywem jest przyjazny dla środowiska, specjalnie zaimpregnowany papier, który staje się wodoodporny, trwały, odporny na rozdarcie i ścieranie, a przy tym lekki, miękki i elastyczny. Wyglądem przypomina elegancki skórzany materiał. Można go prać w temperaturze maksymalnie 30°C, a po wysuszeniu dalej użytkować. Tworzywo posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 oraz FSC (Forestry Stewardship Council). Pojemniki dostępne są w 5 stonowanych, naturalnych odcieniach - bieli, szarości, beżu, brązu i czerni. Tak niewielka oferta wystarcza, by pojemniki wpasowały się w każdy nowoczesny wystrój wnętrza.