NOTI

NOTI to polska marka założona przez Ryszarda Balcerkiewicza w 2005 roku. Od początku istnienia, przy produkcji mebli kieruje się niezmienną filozofią zawartą w haśle “Po pierwsze design”. Jest on tutaj rozumiany nie tylko jako atrakcyjna warstwa zewnętrzna, ale także funkcjonalność, odpowiedź na potrzeby odbiorców, wysoka jakość materiałów i wykonania oraz bezpieczeństwo. W każdej kolekcji i każdym produkcie NOTI, wszystkie te cechy łączą się w harmonijną całość i świadczą o całkowicie świadomym projektowaniu. Meble NOTI to przede wszystkim kolekcje wypoczynkowe, które pod względem wzornictwa, wygody i jakości wyróżniają się na tle innych propozycji. Produkowane są w Polsce, we współpracy z najlepszymi rodzimymi projektantami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

NOTI - pierwszorzędny design made in Poland

Meble NOTI to dzieła uznanych polskich twórców, m.in. Krystiana Kowalskiego, który zdobył tytuł projektanta roku 2018, przyznawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Marka NOTI jest często wyróżniana w prestiżowych konkursach, takich jak Red Dot Design Award, regularnie bierze też udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach branżowych. Ponadto aktywnie wspiera rozwój polskiego wzornictwa, współpracując z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, organizując warsztaty i konkursy dla młodych twórców i umożliwiając najlepszym projektom wdrożenie do produkcji. Poszczególne kolekcje NOTI różnią się od siebie, ale można w nich znaleźć wspólny mianownik - unikatowy, prosty i elegancki styl oraz najwyższą jakość i komfort użytkowania.

NOTI - elastyczność, jakość i komfort

Meble NOTI to propozycje zróżnicowane pod względem stylistycznym, oferujące odbiorcom możliwość samodzielnego kreowania przestrzeni mieszkalnych czy biurowych w duchu nowoczesnym, ale z miejscem na zaznaczenie własnej indywidualności. Bogata oferta tkanin obiciowych oraz funkcjonalne systemy meblowe sprawiają, że łatwo dostosować projekt do własnych potrzeb, gustów i dostępnej przestrzeni. Ponadczasowa forma, która wyróżnia meble Noti oraz ich wysoka jakość to gwarancja inwestycji na lata. Wśród wielu propozycji tworzonych w duchu minimalizmu, znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele kubistycznych kształtów, jak i preferujący miękkie linie. Szeroka oferta producenta obejmuje wyjątkowe meble Noti: designerskie fotele, sofy, krzesła i pufy.

Do salonu z beżowymi ścianami będzie pasował fotel Manta Lounge lub Mishell XL w jasnej tapicerce i z drewnianymi nogami. Jeśli chcesz ożywić pomieszczenie i dodać mu oryginalności wybierz fotel Mula na płozie w tkaninie o mocniejszym kolorze, np. niebieskiej lub zielonej.

Marka Noti oferuje fotele o zróżnicowanym designie, które sprawdzą się w wielu aranżacjach. Model Lua oraz Gap to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Fotel Clapp sprawdzi się w aranżacjach w stylu retro, natomiast fotel Manta to dobre rozwiązanie dla klasycznych pomieszczeń.