Nurt

Nurt to meble i przedmioty zaprojektowane oraz wykonane w sposób uważny. Dopracowane w szczegółach. Harmonijne w formie.
Dzięki przemyślanej konstrukcji i wybranym przez nas technikom wytwarzania są trwałe. Dzięki szlachetnym materiałom – szlachetnie dojrzewają. Miedź pokrywa się patyną, a dąb i skóra nabierają ciemnych barw. Tak właśnie rozumiemy ponadczasowość.

Nurt to współpraca pomiędzy projektantką Mają Ganszyniec, a rzemieślnikiem Bogusławem Lisem i ich zespołami profesjonalistów.

Maja Ganszyniec
"Nie szkodzić". To jej główne założenie w projektowaniu. Wybiera naturalne materiały, ponieważ wszystko co nas otacza, wpływa na jakość naszego życia codziennego. Pracuje globalnie, myśli lokalnie. Współpracowała zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami, mającymi możliwości zmieniania świata, jak i z małymi firmami rodzinnymi, zdolnymi do stworzenia pełnoprawnego elementu z resztek i pozostałości.

Bogusław Lis
Rzemieślnik z ponad 40 letnim doświadczeniem. Razem z zespołem stolarzy, rzeźbiarzy, kamieniarzy i kowali tworzy unikatowe meble – dzieła sztuki doceniane na całym świecie. Posiada imponującą wiedzę na temat ziół, roślin i drzew.

 

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  • Ulubione
   Stado S
   Pufa Stado S
   od 1,890 PLN , Pufa

   producent: Nurt

  • Ulubione
   Stado M
   Pufa Stado M
   od 2,290 PLN , Pufa

   producent: Nurt

  • Ulubione
   Stado L
   Pufa Stado L
   od 2,730 PLN , Pufa

   producent: Nurt

  • Ulubione
   Kos - Twarde
   Krzesło Kos – Twarde
   2,100 PLN, Krzesło

   producent: Nurt

  • Ulubione
   Kos - Tapicerowane
   Krzesło Kos – Tapicerowane
   od 2,700 PLN , Krzesło

   producent: Nurt

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Bulwa
   Kula nawadniająca Bulwa
   149 PLN, Kula nawadniająca

   producent: Nurt

  Kula nawadniająca marki Nurt to świetna propozycja dla osób, które często podróżują lub zapominają o regularnym podlewaniu roślin. Kula nawadniająca świetnie sprawdzi się przy roślinach, które uwielbiają wilgoć.

  Pufa Stado marki Nurt to uniwersalny mebel, który sprawdzi się zarówno w przedpokoju, salonie, sypialni, jak i garderobie oraz pokoju dziecięcym. Wybierz rozmiar i kolor tkaniny dopasowany do Twojego wnętrza.