Nurt

Nurt to meble i przedmioty zaprojektowane oraz wykonane w sposób uważny. Dopracowane w szczegółach. Harmonijne w formie.
Dzięki przemyślanej konstrukcji i wybranym przez nas technikom wytwarzania są trwałe. Dzięki szlachetnym materiałom – szlachetnie dojrzewają. Miedź pokrywa się patyną, a dąb i skóra nabierają ciemnych barw. Tak właśnie rozumiemy ponadczasowość.

Nurt to współpraca pomiędzy projektantką Mają Ganszyniec, a rzemieślnikiem Bogusławem Lisem i ich zespołami profesjonalistów.

Maja Ganszyniec
"Nie szkodzić". To jej główne założenie w projektowaniu. Wybiera naturalne materiały, ponieważ wszystko co nas otacza, wpływa na jakość naszego życia codziennego. Pracuje globalnie, myśli lokalnie. Współpracowała zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami, mającymi możliwości zmieniania świata, jak i z małymi firmami rodzinnymi, zdolnymi do stworzenia pełnoprawnego elementu z resztek i pozostałości.

Bogusław Lis
Rzemieślnik z ponad 40 letnim doświadczeniem. Razem z zespołem stolarzy, rzeźbiarzy, kamieniarzy i kowali tworzy unikatowe meble – dzieła sztuki doceniane na całym świecie. Posiada imponującą wiedzę na temat ziół, roślin i drzew.

 

 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Znajdź nasze NURT również stacjonarnie

  Nurt Bydgoszcz

  Nurt Warszawa

  Nurt Gdańsk

  Nurt Katowice