EuformaProducenciPAGED MEBLE

PAGED MEBLE

Paged Meble to jedna z najbardziej doświadczonych marek meblarskich w Polsce, której historia sięga 1881 roku. Znajduje się w czołówce producentów europejskich i należy do nielicznego grona światowych firm, które wytwarzają meble gięte. Chociaż produkty Paged Meble wychodzą z rodzimych zakładów – w Jasienicy, Sędziszowie Małopolskim i Jarocinie – trafiają nie tylko do polskich domów, ale do ponad 50 krajów zlokalizowanych w najdalszych zakątkach świata, w tym USA, Australii, Japonii czy Kolumbii. Marka umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością, a dzięki przemyślanemu wzornictwu, precyzji wykonania i starannemu selekcjonowaniu stosowanych surowców może pochwalić się unikatową ofertą.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Paged Meble - ponadczasowe piękno

Meble Paged Meble znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, ale także biurach, hotelach, restauracjach i kawiarniach. Stały rozwój, rozumienie zmieniających się trendów i potrzeb użytkowników oraz pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji sprawia, że propozycje Paged Meble zachwycają stylowym nowoczesnym wzornictwem, a zarazem nie spotykaną obecnie solidnością. Zwracają uwagę oryginalnym designem, ale przy tym są uniwersalne, łatwe do umieszczenia w różnych kontekstach i odmiennych aranżacjach. Dzięki zastosowaniu pieczołowicie wyselekcjonowanego litego drewna oraz naturalnych fornirów zyskują luksusowy, elegancki wygląd. W ofercie Paged Meble znajdziemy przede wszystkim elementy będące podstawą wyposażenia salonu i jadalni, które stanowią doskonałe połączenie estetyki i ergonomii.

Paged Meble - siła zaawansowanej technologii

Na sukces marki Paged Meble składa się: ogromna wiedza i doświadczenie w zakresie produkcji mebli, obecność w zespole kreatywnych projektantów (zarówno uznanych, jak i początkujących) oraz specjalistów technicznych, a także znakomicie funkcjonujące zaplecze produkcyjne. W zakładzie mebli giętych w Jasienicy działa wiele wydziałów produkcyjnych - od obróbki surowca po tapicernię i pakownię. Z jednej strony bazuje się tu na wiedzy ekspertów przekazywanej z pokolenia na pokolenie, z drugiej nie stroni się od najnowszych zdobyczy technologicznych, czego dowodem jest nowoczesny park maszynowy. I właśnie to umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnością sprawia, że meble Paged Meble kojarzą się z najwyższą jakością.

W jadalni w stylu cottage/wiejskim świetnie sprawdzą się drewniane krzesła marki Paged. Najczęściej wybierane modele to Sudoku, Aldo, A-1840 lub Antilla. Występują również w wersji z tapicerowanym siedziskiem.

Krzesła marki Paged to doskonały wybór do poczekali. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli oraz dbałości o każdy detal sprawdzą się w wielu wnętrzach. Do poczekalni lub recepcji warto wybrać model z podłokietnikami, które zapewnią komfort podczas użytkowania.