EuformaProducenciPlywood Project

Plywood Project

Plywood Project to przede wszystkim funkcjonalność i prosta forma. To meble ze sklejki z wysokim poczuciem estetyki. To proste ale charakterystyczne kształty mebli ze skierowaną uwagą na detal. To w końcu meble ze sklejki polskiej produkcji ze skandynawskimi korzeniami.

Założycielami Plywood Project są dwie osoby Darek i Robert. Spotkali się mając obok siebie pracownie. Z połączenia wspólnej pasji do mebli, designu, sztuk artystycznych i doświadczenia związanego z produkcją mebli na skalę europejską i renowacją mebli stworzyli własny, polski projekt – Plywood Project. Wszystkie meble produkowane są w Polsce.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Biurka Plywood Project to doskonała propozycja dla miłośników stylu mid century. Wykonane ze sklejki brzozowej świetnie sprawdzą się w domowym biurze lub pokoju nastolatka. Szuflady pozwolą na przechowanie niezbędnych rzeczy.

Regały Plywood Project to świetna propozycja do wnętrz w stylu mid centruy, ale mogą stanowić świetne przełamanie nieco surowych wnętrz. Polecamy regały Frisk z boxem na winyle lub szafką.