SITS

Dom jest miejscem, które chcemy uczynić prawdziwą oazą spokoju – to zrozumiałe.

Chcąc umilić życie, marka SITS oddaje w ręce klientów meble stworzone z pasji i zamiłowania do prostych przyjemności. W tym celu, od niemal ćwierćwiecza, projektuje kolekcje oparte na nowoczesnym designie, zachowując przy tym swój indywidualny styl. Podążając za trendami, nie zapomina o najcenniejszych elementach, czerpanych z tradycji. Kultywuje minimalizm, łącząc go z ponadczasową klasyką. Cechuje się wizjonerskim podejściem, w które wplata najciekawsze elementy stylu i wzornictwa skandynawskiego.

SITS stara się, aby każde miejsce, dla którego tworzy swoje projekty, cechowało się oryginalnym stylem, odzwierciedlającym osobowość odbiorcy. Firma hołduje naturalności – jest zdania, że nawet najpiękniejsze meble nie sprawią, że będziemy czuć się komfortowo i "u siebie", jeśli nie dostosujemy ich do własnego stylu. Produkowane przez markę fotele, kanapy, sofy, czy pufy, cieszą się ogromną popularnością w dużej mierze dlatego, że są tworzone od początku do końca z klientem, który równocześnie staje się współtwórcą swoich mebli.

Wszystkie te elementy sprawiają, że SITS jest jednym z najbardziej pożądanych producentów mebli na rynku międzynarodowym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Meble marki Sits najlepiej sprawdzą się w salonie oraz pokoju gościnnym. Szeroki wybór sof, narożników, foteli, puf oraz stolików kawowych pozwoli na wybranie idealnego zestawu mebli do salonu. Sofy z funkcją spania to dobre rozwiązanie do pokoju gościnnego lub salonu pełniącego funkcję sypialnianą.

W dużym salonie świetnie sprawdzą się komfortowe narożniki marki Sits w kształcie litery U lub L. Szczególnie polecamy modele Cloud, Charlie, Edda, Brandon lub Ohio. Dysponując dużą przestrzenią możemy wybrać sofy z szerokim siedziskiem, który zapewni komfort podczas użytkowania.