EuformaProducenciSWALLOW'S TAIL FURNITURE

SWALLOW'S TAIL FURNITURE

Marka Swallow’s Tail Furniture została założona w 2014 roku przez dwójkę absolwentów Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Magdalena Hubka ukończyła wydział grafiki artystycznej, zaś Piotr Grzybowski architekturę wnętrz. Projektowaniem mebli zajmują się od 1999 roku, wkładając w to mnóstwo pasji, kreatywności i artystycznego wyczucia. Markę wyróżnia nietypowe podejście do produkcji – nad procesem powstawania każdego mebla, od szkicu po działania wykończeniowe, czuwa jedna osoba. Dzięki temu, możliwa jest absolutna kontrola projektu i dopracowanie w najmniejszym szczególe aspektów wizualnych oraz praktycznych. Ta niezwykła pieczołowitość i zaangażowanie widoczne jest w każdym modelu ST FURNITURE – w jego designie, jakości i solidności.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

  24 z 59
  Wczytaj następne 24 produktów

  ST FURNITURE - meble tworzone z pietyzmem

  Wszystkie meble ST FURNITURE mają wspólny stylistyczny rys - są bardzo charakterystyczne i trudno pomylić je z inną marką. Ich atutem jest nietuzinkowe, a jednocześnie wyważone wzornictwo, przemyślane w każdym calu. Oryginalny design kolekcji został dostrzeżony i doceniony przez ekspertów. Marka ma na koncie m.in. prestiżową nagrodę iF Design Award oraz tytuł „Must Have 2015”. Propozycje ST FURNITURE można zobaczyć na krajowych i międzynarodowych targach, np. Design Festival w Łodzi, Ambiente we Frankfurcie czy Maison & Objet w Paryżu. Produkty Swallow’s Tail Furniture tworzone są z nastawieniem na wysoką jakość i trwałość. Producenci dokładają wszelkich starań, by każdy ich mebel stanowił ozdobę wnętrza przez długie lata.

  ST FURNITURE - meble dla małych i dużych

  Zachwycający design mebli ST FURNITURE objawia się w całej krasie dzięki perfekcyjnemu wykończeniu, ogromnej dbałości o detal oraz wysokiej jakości wykonania, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, np. obrabiarki numerycznej CNC. Umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z rzemieślniczą tradycją i osiągnięciami technologicznymi, to podstawa sukcesu marki. Innowacyjna konstrukcja mebli widoczna jest w każdym modelu. W ofercie ST FURNITURE znajdziemy duży wybór stołów, stolików i komód - część wykonana jest z litego drewna dębowego lub orzechowego, a część ze sklejki okleinowanej. Na uwagę zasługuje kolekcja dziecięca - kołyski, łóżeczka czy szafy mają oryginalny design nawiązujący do klimatu retro, niezwykle przytulny, ciepły i romantyczny.

  Stoliki Swallow’s Tail Furnitre wykonane są z naturalnego drewna, dlatego należy obchodzić się z nimi w odpowiedni sposób. Czyszcząc meble drewniane nie nanoś produktu bezpośrednio na mebel, tylko na miękką szmatkę. Używaj innej szmatki do usunięcia pozostałości po plamie i innej do przetarcia mebla preparatem. Drewniane meble należy przecierać zgodnie z kierunkiem usłojenia. Warto również regularnie konserwować mebel.

  Czyszcząc drewniane powierzchnie używaj delikatnych preparatów i miękkich ścierek. Nie nanoś preparatu bezpośrednio na mebel. Używaj innej szmatki do usunięcia pozostałości po plamie i innej do przetarcia mebla preparatem. Przecieraj zgodnie z kierunkiem usłojenia.