EuformaProducenciSWALLOW'S TAIL FURNITURE

SWALLOW'S TAIL FURNITURE

Marka Swallow’s Tail Furniture została założona w 2014 roku przez dwójkę absolwentów Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Magdalena Hubka ukończyła wydział grafiki artystycznej, zaś Piotr Grzybowski architekturę wnętrz. Projektowaniem mebli zajmują się od 1999 roku, wkładając w to mnóstwo pasji, kreatywności i artystycznego wyczucia. Markę wyróżnia nietypowe podejście do produkcji – nad procesem powstawania każdego mebla, od szkicu po działania wykończeniowe, czuwa jedna osoba. Dzięki temu, możliwa jest absolutna kontrola projektu i dopracowanie w najmniejszym szczególe aspektów wizualnych oraz praktycznych. Ta niezwykła pieczołowitość i zaangażowanie widoczne jest w każdym modelu ST FURNITURE – w jego designie, jakości i solidności.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

  24 z 57
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze SWALLOW'S TAIL FURNITURE również stacjonarnie

  SWALLOW'S TAIL FURNITURE Bydgoszcz

  SWALLOW'S TAIL FURNITURE Warszawa

  SWALLOW'S TAIL FURNITURE Gdańsk

  SWALLOW'S TAIL FURNITURE Katowice

  SWALLOW'S TAIL FURNITURE Wrocław

  ST FURNITURE - meble tworzone z pietyzmem

  Wszystkie meble ST FURNITURE mają wspólny stylistyczny rys - są bardzo charakterystyczne i trudno pomylić je z inną marką. Ich atutem jest nietuzinkowe, a jednocześnie wyważone wzornictwo, przemyślane w każdym calu. Oryginalny design kolekcji został dostrzeżony i doceniony przez ekspertów. Marka ma na koncie m.in. prestiżową nagrodę iF Design Award oraz tytuł „Must Have 2015”. Propozycje ST FURNITURE można zobaczyć na krajowych i międzynarodowych targach, np. Design Festival w Łodzi, Ambiente we Frankfurcie czy Maison & Objet w Paryżu. Produkty Swallow’s Tail Furniture tworzone są z nastawieniem na wysoką jakość i trwałość. Producenci dokładają wszelkich starań, by każdy ich mebel stanowił ozdobę wnętrza przez długie lata.

  ST FURNITURE - meble dla małych i dużych

  Zachwycający design mebli ST FURNITURE objawia się w całej krasie dzięki perfekcyjnemu wykończeniu, ogromnej dbałości o detal oraz wysokiej jakości wykonania, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, np. obrabiarki numerycznej CNC. Umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z rzemieślniczą tradycją i osiągnięciami technologicznymi, to podstawa sukcesu marki. Innowacyjna konstrukcja mebli widoczna jest w każdym modelu. W ofercie ST FURNITURE znajdziemy duży wybór stołów, stolików i komód - część wykonana jest z litego drewna dębowego lub orzechowego, a część ze sklejki okleinowanej. Na uwagę zasługuje kolekcja dziecięca - kołyski, łóżeczka czy szafy mają oryginalny design nawiązujący do klimatu retro, niezwykle przytulny, ciepły i romantyczny.