EuformaProducenciSWARZĘDZ HOME

SWARZĘDZ HOME

Swarzędz Home to polska marka meblowa, której tradycja sięga 1905 roku. Wówczas Antoni Tabaka założył zakład stolarski w Swarzędzu, w którym początkowo pracowało tylko kilka osób. Z czasem małe przedsiębiorstwo zamieniło się w najnowocześniejszą fabrykę w kraju, zatrudniającą blisko 300 osób. Wybuch II wojny światowej brutalnie przerwał rozwój zakładu, który został reaktywowany dopiero w latach 50. jako Swarzędzkie Fabryki Mebli. Aktualna nazwa marki funkcjonuje od 2014 roku, jednak pomimo upływu ponad 100 lat, w firmie wciąż żywe są wartości i wzorce wyznawane przez jej założyciela – pasja, miłość do drewna i oddanie tradycyjnemu meblarskiemu rzemiosłu. Pan Tabaka zawsze stawiał na wzornictwo i ciągłą modernizację, a dzisiejsze meble Swarzędz Home to idealne połączenie współczesnego designu, szacunku do tradycyjnych metod rzemieślniczych i kreatywnego wykorzystania innowacji.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 70 wyników

  24 z 70
  Wczytaj następne 24 produktów

  Swarzędz Home - meble z klasą

  Misją marki Swarzędz Home jest dostarczanie odbiorcom pięknych, użytkowych przedmiotów, które sprawiają, że każde wnętrze staje się przytulne, ciepłe, komfortowe i wyjątkowe. Dobrze zaprojektowane meble to coś więcej niż sprzęty, które ułatwiają codzienne życie - dzięki nim możemy kreować nasze najbliższe otoczenie w sposób zgodny z naszym gustem i potrzebami, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i ogólny życiowy komfort. Osoby, które cenią ponadczasową estetykę, a do urządzania wnętrz podchodzą z pełną świadomością, bez wątpienia znajdą w ofercie Swarzędz Home mnóstwo inspiracji. Harmonia, kreatywność, szacunek dla tradycji, a jednocześnie otwarcie na to, co nowe - oto charakterystyczne cechy marki.

  Niezawodne meble Swarzędz Home

  U podstaw marki Swarzędz Home leży zachwyt nad wyjątkowością naturalnych surowców, takich jak drewno, kamień czy skóra. Praca z nimi wymaga wiedzy, doświadczenia i kunsztu, dlatego meble Swarzędz Home produkowane są tradycyjnymi metodami, z szacunkiem dla surowców i ze świadomością, jaki potencjał kryje się w szlachetnej ręcznej obróbce. Asortyment marki obejmuje komody, witryny, regały, stoły i stoliki, szafy i szafki, łóżka, fotele, pufy, a także lustra i lampy. Niektóre projekty inspirowane są klasycznym wzornictwem, inne w kreatywny sposób nawiązują do estetyki okresu PRL-u. W ofercie nie brakuje również mebli na wskroś współczesnych - przykładem może być stolik łączący dębowy blat z podstawą ze stalowego drutu, hoker na trapezowych nóżkach, metalowa lampa czy sprężynujące siedzisko.