EuformaProducenciTRE PRODUCT

TRE PRODUCT

Marka TRE Product została powołana do życia w 2015 roku przez czołowego reprezentanta polskiego designu, Tomka Rygalika. U jej podstaw leży szczególna filozofia – sprzeciw wobec nadprodukcji i szybkiej, nadmiernej i nieuważnej konsumpcji. Twórcy TRE nie gonią za trendami, ale poszukują ponadczasowego piękna, stawiają na proste uniwersalne formy, które mogą być ozdobą wnętrz zarówno dzisiaj, jak i za pół wieku. Swoją ofertę kierują do odbiorców, którzy w codziennym życiu szukają równowagi i dokonują świadomych wyborów, stawiając na jakość i odrzucając to, co zbędne. Meble i akcesoria TRE Product mają rzetelnie spełniać swoje funkcje i służyć niezawodnie przez długie lata, stając się elementami wystroju, z którymi użytkownik może się naprawdę zżyć.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

TRE - harmonia w domu i w umyśle

Marka TRE Product od początku miała międzynarodowe aspiracje. Uznanie zdobyła na Ambiente we Frankfurcie i Maison & Objet w Paryżu. Swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Szwecji, Rosji, a także Kanadzie, USA i Chinach. Co ciekawe, założyciel marki i światowej sławy projektant sam nie tworzy w jej ramach, zatrudniając designerów z Polski i różnych zakątków świata, np. z Holandii, Włoch, Izraela czy Japonii - jak sam twierdzi, wartości TRE są uniwersalne kulturowo. Ludzie na całym świecie pragną harmonii, a otaczanie się trwałymi i pięknymi przedmiotami ułatwia jej osiągnięcie. Projektanci rozważnie dobierają materiały, dbają o mistrzowski poziom wykonania, trwałość i dopracowanie każdego szczegółu. Ich propozycje są proste, ale absolutnie unikatowe.

Postaw na nieprzemijalne piękno z TRE

Wyrafinowany koncept stanowi fundament każdego projektu TRE, jednak zarówno meble jak i akcesoria marki stanowią idealne połączenie ciekawej formy i praktycznej funkcji.

Solniczka o nowoczesnym kształcie stożka zaprojektowana została tak, by sól nie wchłaniała wilgoci. Modułowe regały Text Block, jedne z najbardziej rozpoznawalnych elementów oferty TRE, dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, nie przytłaczając wnętrza i pozwalając pięknie wyeksponować umieszczone w nich przedmioty. Podobnie modułowa sofa zaprasza do kreatywnej zabawy. Karafki i szklanki wykonane ze szkła laboratoryjnego są niezwykle oryginalne, a przy tym trwałe i odporne. Deski kuchenne z litego drewna są antybakteryjne, nie pochłaniają wilgoci i nie tracą kształtu. Każdy produkt TRE charakteryzuje się trwałością zarówno fizyczną, jak i estetyczną.