TREBORD

Marka Trebord znana jest z produkcji ekskluzywnych mebli z drewna, przede wszystkim stołów. Solidny wygląd ręcznie robionych blatów w zestawieniu z nowoczesnym kształtem nóg sprawia, że produkty te znajdą zastosowanie w każdej kuchni, jadalni czy salonie. Rzemieślnicza tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie, zamiłowanie do perfekcji oraz dbałość o najmniejszy szczegół to wartości, które składają się na filozofię marki i nadają kierunek wszelkim jej działaniom. Meble Trebord dedykowane są osobom, które cenią jakość i ponadczasowe wzornictwo, a swoje wnętrza chcą aranżować, bazując na szlachetnym materiale, jakim jest drewno.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Trebord - luksusowe stoły na zamówienie

Marka Trebord trwa w przeświadczeniu, że nawet najnowocześniejsza maszyna nie zastąpi pracy ludzkich rąk, pasji, doświadczenia, a także szacunku i miłości do unikatowej formy naturalnego drewna. Ekskluzywne stoły Trebord wytwarzane są ręcznie po to, by utrzymać ich najwyższą jakość, trwałość i niepowtarzalny wygląd. Dostępne są na zamówienie w wielu wersjach, dzięki czemu użytkownik może otrzymać produkt maksymalnie dopasowany do potrzeb i gustu. Możliwe rodzaje drewna to m.in. dąb, modrzew, jesion i orzech. Blat może być lakierowany lub olejowany, a naturalne pęknięcia czy słoje mogą zostać wypełnione np. żywicą. Duże możliwości daje szeroki wybór nóg - rozstawione na boki, w kształcie U, V lub X, a także konstrukcje w formie prostokąta - każda opcja to inny ciekawy efekt.

Pozostałe meble Trebord

W asortymencie marki Trebord znajdziemy także inne produkty z litego drewna, wykonane z taką samą pieczołowitością, w oparciu o najlepsze stolarskie rzemiosło. Na uwagę zasługuje biurko, którego cienkie metalowe nogi kontrastują z ciepłem drewnianego blatu, nadając zarazem całości nowoczesny wygląd. Różnej wielkości komody zaprojektowane zostały w oparciu o minimalistyczną formę i z nastawieniem na wysoką funkcjonalność. Solidne regały mają ciekawe, nieregularne półki. Z kolei fotele zachwycają komfortem użytkowania dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów tapicerskich. Umieszczone na drewnianym stelażu stanowią wyjątkową fuzję tradycyjnej estetyki z nowoczesną prostotą i ergonomią. Drewniane meble Trebord zabezpieczane są naturalnym olejem lub lakierem, co podnosi ich odporność na czynniki zewnętrzne.

Okrągły stół marki Trebord świetnie pasuje do przestronnych kuchni lub jadalni, ponieważ zajmuje nieco więcej miejsca, niż stoły prostokątne. Do stołów okrągłych można dostawić większą ilość krzeseł, ponieważ nie ograniczają go nogi. W szczególności polecamy modele Bergen, Kalisto oraz Dion.

W ofercie marki Trebord można znaleźć wiele modeli stołów rozkładanych. Szeroki wybór rozmiarów, podstaw i wykończeni pozwala na dopasowanie stołu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz pomieszczenia.