TREBORD

Marka Trebord znana jest z produkcji ekskluzywnych mebli z drewna, przede wszystkim stołów. Solidny wygląd ręcznie robionych blatów w zestawieniu z nowoczesnym kształtem nóg sprawia, że produkty te znajdą zastosowanie w każdej kuchni, jadalni czy salonie. Rzemieślnicza tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie, zamiłowanie do perfekcji oraz dbałość o najmniejszy szczegół to wartości, które składają się na filozofię marki i nadają kierunek wszelkim jej działaniom. Meble Trebord dedykowane są osobom, które cenią jakość i ponadczasowe wzornictwo, a swoje wnętrza chcą aranżować, bazując na szlachetnym materiale, jakim jest drewno.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 35 wyników

  24 z 35
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze TREBORD również stacjonarnie

  TREBORD Bydgoszcz

  TREBORD Warszawa

  TREBORD Gdańsk

  TREBORD Katowice

  Trebord - luksusowe stoły na zamówienie

  Marka Trebord trwa w przeświadczeniu, że nawet najnowocześniejsza maszyna nie zastąpi pracy ludzkich rąk, pasji, doświadczenia, a także szacunku i miłości do unikatowej formy naturalnego drewna. Ekskluzywne stoły Trebord wytwarzane są ręcznie po to, by utrzymać ich najwyższą jakość, trwałość i niepowtarzalny wygląd. Dostępne są na zamówienie w wielu wersjach, dzięki czemu użytkownik może otrzymać produkt maksymalnie dopasowany do potrzeb i gustu. Możliwe rodzaje drewna to m.in. dąb, modrzew, jesion i orzech. Blat może być lakierowany lub olejowany, a naturalne pęknięcia czy słoje mogą zostać wypełnione np. żywicą. Duże możliwości daje szeroki wybór nóg - rozstawione na boki, w kształcie U, V lub X, a także konstrukcje w formie prostokąta - każda opcja to inny ciekawy efekt.

  Pozostałe meble Trebord

  W asortymencie marki Trebord znajdziemy także inne produkty z litego drewna, wykonane z taką samą pieczołowitością, w oparciu o najlepsze stolarskie rzemiosło. Na uwagę zasługuje biurko, którego cienkie metalowe nogi kontrastują z ciepłem drewnianego blatu, nadając zarazem całości nowoczesny wygląd. Różnej wielkości komody zaprojektowane zostały w oparciu o minimalistyczną formę i z nastawieniem na wysoką funkcjonalność. Solidne regały mają ciekawe, nieregularne półki. Z kolei fotele zachwycają komfortem użytkowania dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów tapicerskich. Umieszczone na drewnianym stelażu stanowią wyjątkową fuzję tradycyjnej estetyki z nowoczesną prostotą i ergonomią. Drewniane meble Trebord zabezpieczane są naturalnym olejem lub lakierem, co podnosi ich odporność na czynniki zewnętrzne.