VANK

Marka VANK oferuje meble projektowane w niezwykle kreatywny sposób – nie w oparciu o istniejące już, sztampowe formy, lecz tworząc całkiem nowe, świeże i odważne propozycje. Designerskimi, wyjątkowymi meblami wyposaża nie tylko prywatne domy, ale także biura i przestrzenie publiczne. Tworzy awangardowy klimat, dbając jednocześnie o funkcjonalność i komfort użytkowania. Polski zespół złożony z architektów, inżynierów i rzemieślników daje z siebie wszystko w codziennej pracy – dzieli się talentem i pasją, robi użytek z wiedzy i opanowanego do perfekcji rzemiosła i kreatywnie wykorzystuje nowoczesne technologie. Wyrazista stylistyka, niecodzienna forma, zabawa kolorami i jakość z najwyższej półki, to charakterystyczne cechy mebli VANK. Marka cieszy się uznaniem w branży, o czym świadczy tytuł Red Dot Design Award.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nietuzinkowe biuro z VANK

Meble VANK to bardzo bogata i ciekawa oferta dedykowana przestrzeniom biurowym. Wygodne fotele obrotowe, modułowe sofy i pufy, które pokochają pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi, praktyczne stoły, stoliki, biurka i regały, a także boksy akustyczne - wszystkie te produkty łączą użyteczność z wyrafinowanym wzornictwem. Prostym, czystym i bardzo wyrazistym formom blisko jest do świata sztuki, ale funkcjonalność mebli jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Marka kładzie duży nacisk na spełnienie norm jakości, bezpieczeństwa, higieny pracy, a także ochrony środowiska. Fotele biurowe VANK posiadają certyfikaty potwierdzające ich wytrzymałość i ergonomię, a boksy i ścianki akustyczne - najwyższą skuteczność. W ofercie VANK jest wszystko, co potrzebne do stworzenia komfortowej i efektownej wizualnie przestrzeni biurowej.

VANK - odrobina awangardy w domowej przestrzeni

Marka VANK swoją ofertę kieruje również do prywatnych użytkowników, którzy poszukują niesztampowych rozwiązań wnętrzarskich balansujących na granicy sztuki i rzeczywistości, ale zarazem oferujących maksymalną funkcjonalność, komfort użytkowania i jakość. Krzesła, fotele, hokery czy stoły zachwycają niecodzienną formą i wyrazistą kolorystyką. Sofa modułowa o geometrycznych kształtach zwraca uwagę designem i praktyczną elastycznością. Tkaniny i obicia są charakterystyczne dla tego producenta, więc fani unikatowych mebli znajdą w ofercie VANK odpowiedź na swoje estetyczne potrzeby. Projektanci marki są pewni siebie i gorąco wierzą w siłę polskiego designu. Oferują meble na światowym poziomie, które kreatywnym i odważnym osobom pozwalają zaznaczyć własny indywidualizm w domowej przestrzeni.

Biurko z regulacją wysokości to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować efektywnie – na siedząco lub na stojąco. Regulacja wysokości pozwala na dopasowanie poziomu blatu do wzrostu użytkownika.

Budki akustyczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie hałas utrudnia pracę. To świetne rozwiązanie dla osób, które muszą przeprowadzić w spokoju ważną rozmowę telefoniczną lub popracować w pełnym skupieniu. Budki akustyczne niezwykle skutecznie izolują od panującego dookoła zgiełku.