VANK

Marka VANK oferuje meble projektowane w niezwykle kreatywny sposób – nie w oparciu o istniejące już, sztampowe formy, lecz tworząc całkiem nowe, świeże i odważne propozycje. Designerskimi, wyjątkowymi meblami wyposaża nie tylko prywatne domy, ale także biura i przestrzenie publiczne. Tworzy awangardowy klimat, dbając jednocześnie o funkcjonalność i komfort użytkowania. Polski zespół złożony z architektów, inżynierów i rzemieślników daje z siebie wszystko w codziennej pracy – dzieli się talentem i pasją, robi użytek z wiedzy i opanowanego do perfekcji rzemiosła i kreatywnie wykorzystuje nowoczesne technologie. Wyrazista stylistyka, niecodzienna forma, zabawa kolorami i jakość z najwyższej półki, to charakterystyczne cechy mebli VANK. Marka cieszy się uznaniem w branży, o czym świadczy tytuł Red Dot Design Award.

 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

  24 z 71
  Wczytaj następne 24 produktów

  Nietuzinkowe biuro z VANK

  Meble VANK to bardzo bogata i ciekawa oferta dedykowana przestrzeniom biurowym. Wygodne fotele obrotowe, modułowe sofy i pufy, które pokochają pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi, praktyczne stoły, stoliki, biurka i regały, a także boksy akustyczne - wszystkie te produkty łączą użyteczność z wyrafinowanym wzornictwem. Prostym, czystym i bardzo wyrazistym formom blisko jest do świata sztuki, ale funkcjonalność mebli jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Marka kładzie duży nacisk na spełnienie norm jakości, bezpieczeństwa, higieny pracy, a także ochrony środowiska. Fotele biurowe VANK posiadają certyfikaty potwierdzające ich wytrzymałość i ergonomię, a boksy i ścianki akustyczne - najwyższą skuteczność. W ofercie VANK jest wszystko, co potrzebne do stworzenia komfortowej i efektownej wizualnie przestrzeni biurowej.

  VANK - odrobina awangardy w domowej przestrzeni

  Marka VANK swoją ofertę kieruje również do prywatnych użytkowników, którzy poszukują niesztampowych rozwiązań wnętrzarskich balansujących na granicy sztuki i rzeczywistości, ale zarazem oferujących maksymalną funkcjonalność, komfort użytkowania i jakość. Krzesła, fotele, hokery czy stoły zachwycają niecodzienną formą i wyrazistą kolorystyką. Sofa modułowa o geometrycznych kształtach zwraca uwagę designem i praktyczną elastycznością. Tkaniny i obicia są charakterystyczne dla tego producenta, więc fani unikatowych mebli znajdą w ofercie VANK odpowiedź na swoje estetyczne potrzeby. Projektanci marki są pewni siebie i gorąco wierzą w siłę polskiego designu. Oferują meble na światowym poziomie, które kreatywnym i odważnym osobom pozwalają zaznaczyć własny indywidualizm w domowej przestrzeni.