Wood Republic

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Twórcy marki Wood Republic dbają o kreatywne i proaktywne podejście do każdego najmniejszego projektu! Wyznają zasadę, że każdy zasługuje na dobry design. Jako studio designu tworzą dzieła kompletne. Samodzielnie realizują każdy projekt mebla lub przedmiotu użytkowego – od pierwszej idei, przez projekt i wykonanie, aż do końcowych czynności konserwatorskich.

Meble powstające w pracowni Wood Republic nawiązują do stylistyki nowoczesnej, loftowej i skandynawskiej. W tworzeniu projektów inspirują się wszystkim, co ich otacza – ludźmi i ich potrzebami, przestrzeniami i ich funkcjonalnością, wreszcie formami oraz strukturami materii żywej i nieożywionej.

Produkty Wood Republic to przede wszystkim meble tworzone ze sklejki, choć twórcy firmy nie stronią od innych postaci drewna. Nie uznają płyty wiórowej, meblowej oraz MDF, a na myśl o okleinach uruchamia im się szlifierka w ręku.

Wood Republic to prawdopodobnie jedyna firma w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w której projektant mebli jest jednocześnie ich główym konstruktorem! To daje pewność procesu twórczego, który twórcy marki nadzorują od początku do końca.

    FILTRUJ
  • CENA

Warning: Missing argument 2 for get_term(), called in /home/euforma/domains/euforma.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/thirdparty/lscwp-3rd-woocommerce.cls.php on line 529 and defined in /home/euforma/domains/euforma.pl/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1314