Wood Republic

Twórcy marki Wood Republic dbają o kreatywne i proaktywne podejście do każdego najmniejszego projektu! Wyznają zasadę, że każdy zasługuje na dobry design. Jako studio designu tworzą dzieła kompletne. Samodzielnie realizują każdy projekt mebla lub przedmiotu użytkowego – od pierwszej idei, przez projekt i wykonanie, aż do końcowych czynności konserwatorskich.

Meble powstające w pracowni Wood Republic nawiązują do stylistyki nowoczesnej, loftowej i skandynawskiej. W tworzeniu projektów inspirują się wszystkim, co ich otacza – ludźmi i ich potrzebami, przestrzeniami i ich funkcjonalnością, wreszcie formami oraz strukturami materii żywej i nieożywionej.

Produkty Wood Republic to przede wszystkim meble tworzone ze sklejki, choć twórcy firmy nie stronią od innych postaci drewna. Nie uznają płyty wiórowej, meblowej oraz MDF, a na myśl o okleinach uruchamia im się szlifierka w ręku.

Wood Republic to prawdopodobnie jedyna firma w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w której projektant mebli jest jednocześnie ich główym konstruktorem! To daje pewność procesu twórczego, który twórcy marki nadzorują od początku do końca.

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Wood Republic Bydgoszcz

Wood Republic Warszawa

Wood Republic Gdańsk

Wood Republic Katowice