WOODY WOODY

Woody Woody to młoda marka, która wykształciła się z rodzinnej manufaktury stolarskiej obecnej na polskim rynku od ponad 30 lat. Oferuje meble, lampy i akcesoria domowe o zachwycająco jasnej, prostej formie, a przy tym bardzo przyjazne dla użytkownika. W każdym projekcie widoczna jest inspiracja stylem skandynawskim, w którym funkcjonalność jest równie ważna, co efektowny design. Twórcy kochają naturalne drewno i minimalistyczne wzornictwo. Stawiają także na autorskie rozwiązania – inteligentne i z poczuciem humoru. Nigdy nie tracą z oczu potrzeb swoich odbiorców – to dla nich tworzą swoje produkty i robią to tak, by każdy z nich był przedmiotem pięknym i praktycznym, a dzięki najwyższej jakości wykonania służył właścicielom przez długie lata.

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

WOODY WOODY Bydgoszcz

WOODY WOODY Warszawa

WOODY WOODY Gdańsk

WOODY WOODY Katowice

Woody Woody - funkcjonalne piękno

Meble Woody Woody wyróżnia wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, prosty, a jednocześnie unikatowy design oraz ogromna funkcjonalność, która sprawia, że każdy przedmiot cieszy podwójnie. Twórcy z wielkim szacunkiem podchodzą do swoich odbiorców, starają się maksymalnie dopasować ofertę do ich oczekiwań i umożliwić nadanie bardziej osobistego charakteru każdemu z projektów. Przykładowo decydując się na lampę Tripod (jedną z flagowych propozycji marki), można wybrać jeden z kilku dostępnych kolorów abażurów, nogi w wybranym rodzaju drewna, a także wskazać wzór kabla. Minimalistyczny design lampy doskonale sprawdzi się we współczesnych wnętrzach, ale dzięki wielu możliwym konfiguracjom zyska za każdym razem inny charakter.

Unikatowe propozycje Woody Woody

Oprócz wspomnianej lampy w asortymencie Woody Woody znajduje się kilka projektów, które można nazwać kultowymi. Jednym z nich jest kolorowa suszarka na ubrania, wykonana z litego drewna jaworowego i wyposażona w 12 sznurków w wybranym kolorze - prosty użytkowy przedmiot, który przydaje się w każdym domu, a do tego jest miły dla oka. Nazwa Suszarka 156 to wynik zamiłowania autorki do liczb i dowód na poczucie humoru marki - podpowiada, że można na niej suszyć jednorazowo dokładnie 156 skarpetek. W ofercie Woody Woody znajdziemy również nadzwyczajne lustro Blossom, którego szeroka rama z litego drewna dębowego ozdobiona została nietuzinkowym dodatkiem w postaci szklanego flakonika na kwiaty. Na uwagę zasługują również oryginalna otwarta komoda, szafka nocna oraz stoły.