EuformaProjektanciMaja Ganszyniec, Krystian Kowalski

Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski

KRYSTIAN KOWALSKI, ur. 1982. Ukończył projektowanie produktu w Royal College of Art w Londynie (MA 2010) oraz Wydział Wzornictwa Akademii  Sztuk Pięknych w Warszawie (BA 2006). Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w studiach projektowych w Warszawie, Łodzi i Mediolanie. W latach 2009 – 2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do FX International Interior Design Award (2010) w kategorii Breakthrough Talent of the Year.
Od 2013 roku prowadzi w Warszawie pracownię projektową Krystian Kowalski Industrial Design. Współpracuje z wiodącymi producentami mebli w kraju i za granicą.

W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom wyrafinowany i nieoczywisty charakter. Proces twórczy opiera na obserwacjach zachowań, dogłębnej analizie trendów i technologii wybierając optymalne rozwiązania dla marki i procesu produkcji. Krystian wierzy w kompleksowe działanie. Stosuje zaawansowane technologie komputerowe uzupełnione pracą z materiałem. W wyposażonym w modelarnię studio powstają śmiałe idee materializowane w formie prototypów.

MAJA GANSZYNIEC, ur. 1981. Jest absolwentką wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art (2008) oraz krakowskiej ASP (2005). Obecnie prowadzi w Warszawie STUDIO GANSZYNIEC, specjalizujące się w projektowaniu mebli i produktów przemysłowych. Wierzy w sens tworzenia innowacyjnych, pięknych i przyjaznych przedmiotów. Łączy projektowanie, które jest jednocześnie odpowiedzialne i wizjonerskie. Poszukuje nowych możliwości w ramach ograniczeń myślenia strategicznego.
Maja jest projektantką z kompleksowym podejściem do procesu twórczego. Jej rozległe doświadczenie obejmuje prace z zakresu projektowania produktu i mebli, projektowania marek oraz doradztwo w zakresie strategii design. Jej prace były pokazywane na wystawach m. in. w Mediolanie, Amsterdamie , Berlinie i Londynie, oraz opublikowane przez Domus, Icon, Abitare czy Wallpaper. W latach 2009-2013 współprowadziła z Krystianem Kowalskim Kompott Studio.
Od powrotu do Polski w 2008 roku, współpracowała przy szeregu projektów komercyjnych, odpowiedzialna za strategię design oraz art directing. Efektem długotrwałej relacji zawodowej z agencją strategiczną Touchideas są dwie nagrody Red Dot Award in Communication (2011 i 2014) oraz nagroda KTR 2014 (złoto) w kategorii design. Jako współpracownik Royal College of Art (Innovation Associate), rozwijała produkty z dziedziny projektowania inkluzywnego. Została laureatką nagrody Innovation RCA 2008 oraz Helen Hamlyn Award 2008 w dziedzinie projektowania inkluzywnego. Przez pewien czas mieszkała w Mediolanie, pracując dla Atelier Mendini i Studio di Architettura Luca Scacchetti.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Ulubione
   Boo
   Fotel Boo
   od 4,700 PLN , Fotel

   producent: COMFORTY

  • Ulubione
   Boo
   Sofa rozkładana Boo
   od 10,900 PLN , Sofa rozkładana

   producent: COMFORTY

  • Ulubione
   Boo
   Sofa Boo
   od 7,200 PLN , Sofa

   producent: COMFORTY

  • Ulubione
   LINK
   LINK
   od 1,379 PLN, Pufa

   producent: MARBET STYLE

  • Ulubione
   LINK
   LINK
   5,552 PLN, sofa

   producent: MARBET STYLE

  • Ulubione
   LINK
   LINK
   od 172 PLN , Gazetownik

   producent: MARBET STYLE

  • Ulubione
   LINK
   LINK
   2,448 PLN, Stolik

   producent: MARBET STYLE

  Znajdź nasze MAJA GANSZYNIEC, KRYSTIAN KOWALSKI również stacjonarnie

  Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski Bydgoszcz

  Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski Warszawa

  Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski Gdańsk

  Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski Katowice

  Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski Wrocław