Konkurs
"Euforma we wnętrzu"

Konkurs na projekt wnętrza 2021 Konkurs na projekt wnętrza 2021 Konkurs na projekt wnętrza 2021

  • Najciekawszy projekt wnętrza

    z wykorzystaniem produktów z oferty Euformy i producentów, będących fundatorami nagród

Fundatorzy nagród:

4concepts, 366 Concepts, Bar Glass Design, Borcas, Bujnie, Carpet Decor, Doki, Foonka, Giera Design, Iker, Kaspa, Kolorowe Kable, Lako, Lexavala, Loft Decora, Loftlight, Miloni, Misa Form, Moyha, Nobonobo, Noti, Nurt, Phormy, Poduszkowcy, Puff Buff, Salak, Swallow’s Tail Furniture, Tabanda, Tar, Trebord, Tfory, Ummo, Un’common, Vank, Vola, Vzór

 

Nagrody główne w konkursie:

Miejsce I Kozłowski Łukasz
stół rozkładany SLIG Trebord, fotel Gap wysoki Noti, lampa wisząca – Zeppelin Led Tar, nagroda niespodzianka Phormy, hoker Ufi Doki

Miejsce IIChochorowski Artur
stół FLY Miloni, stoliki Bibia zestaw Nobonobo, fotel Mac B Iker, lampa wisząca ORCA Puff-Buff, fotel RING RN Vank

Miejsce IIISzczepankiewicz Olga
fotel 366 366 Concept, krzesło KOS Nurt, stół Kamerton Loft Decora, lampa SAWA VELVET Kaspa, lampa Nazar Lako

Nagrody dodatkowe dla wyróżnionych prac:

  1. Chmielewska Wioletta Bałanda Jakub – lustro Plama no.1 Giera Design, poduszka Plaża Foonka, zestaw poduszka z gryką Foonka, figurka Żaglówka Tamo
  2. Głowacki Marcin – 2x półka Kant Borcas, zestaw espresso Kolekcja First Gold Vola, puf 45 cm Poduszkowcy
  3. Gorączkowski Tomasz – szafka nocna Troost Borcas, poduszka Plaża Foonka, poduszka Plaża Foonka, Mega Clipper Minko
  4. Jandy Matylda – lampa stojąca LOUTI ST Ummo, AM I ? – podwójny komplet pościeli Foonka, figurka human Doki
  5. Klimasz Joanna i Barwińska Anna – stolik Feza Nobonobo
  6. Kowalik Aneta – lampa Misalliance 130 Lexavala
  7. Legieć Dorota – krzesło Trojka Tabanda
  8. Łuszczkiewicz Izabela – stolik BONTRI Swallow’s Tail Furniture
  9. Nowak Kasia – półka FORST SHELF M z tackami Carrara Un’common, poduszka Siano Foonka, Mega Clipper Minko
  10. Pawełczak Dawid – miniatura RM58 Vzór, dywan TIFFANY BEIGE Carpet Decor
  11. Pieniążek Filip – lampa BRNO 4concepts, narzuta Plaża Foonka, poduszka Ryś Foonka, poduszka Mech z gryką Foonka
  12. Półtorak Ewa – lampa kinkiet – Avocado Wall Tar, narzuta LIQUID MEMORY Foonka , poduszka Siano Foonka
  13. Rosołowska Agnieszka – stolik CHEVAL Misa Form, poduszka wałek SIANO Foonka, poduszka PLAŻA Foonka, Mega Clipper Minko
  14. Roszczak Julita – lampa wiszaca – Reflex Maxi Brass Tar, zestaw poduszka z gryką Foonka, Mega Clipper Minko
  15. Szuba Michał – półka FORST SHELF S z tackami Carrara, figurka rybitwa Doki, zestaw talerze 21 Kolekcja First Gold Vola, poduszka Mech Foonka
  16. Śmiarowska-Kozłowska Agnieszka – narzuta WEŁNANY KLASYK + dwie poduszki PIEKNIE PROSTYMI, zestaw poduszka z gryką Foonka, lampa VALO Jr Tfory, Mega Clipper Minko, figurka Żaglówka Tamo
  17. Watras Ela – lampa sufitowa LOFT SFERNI 3L Kolorowe Kable, kwietnik Orio Bujnie, podwójny komplet pościeli LIQUID MEMORY Foonka
  18. Wiśniewska Madgalena – lampa Koban B Ummo, świecznik Enlightenment Swallow’s Tail Furniture, poduszka Plaża Foonka, zestaw poduszka z gryką Foonka, Mega Clipper Minko
  19. Zielonka Małgorzata – lampa GOETEBORG 4concepts, figurka human Doki, karafka + 2 szklanki ON FINGER PINK Bar Glass Design, kwietnik Sol Bujnie, zestaw poduszka z gryką Foonka
  20. Zwarycz Marta – lampa Konko 30 Loftlight, zestaw kawa Kolekcja First Gold Vola, figurka Rybitwa Doki, pościel PLAŻA Foonka, Mega Clipper Minko

Nagroda Publiczności: fotel ANDU Tfory, Stolik SU Salak, lampa PARIS 4concepts

Wszystkie prace będziemy publikować na naszym profilu na Facebooku  oraz Instagramie w terminie 13.10-4.11.2021