Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Co zyskasz?

Wybór ponad 80 polskich marek
Zakupy z doświadczonym doradcą
Wyjątkowe produkty na specjalne zamówienie
Szeroką paletę wzorników
Możliwość obejrzenia mebla z 3D

Dlaczego warto odwiedzić salon w Bydgoszczy?

Szukasz niebanalnych rozwiązań do swoich wnętrz? Urządzasz salon, kuchnię lub chcesz kupić dodatki do swojej łazienki? Zapraszamy Cię na naszego salonu firmowego Euforma w Bydgoszczy. W jednej przestrzeni znajdziesz najlepsze, polskie wzornictwo proponowane przez kilkudziesięciu rodzimych producentów. Bez względu na to, czy urządzasz mieszkanie od podstaw, czy też poszukujesz pojedynczych elementów, które dopełnią Twoją aranżację, u nas znajdziesz unikalne wzory i podążające za aktualnymi trendami meble oraz dodatki. Produkty, które oferujemy w Euforma Bydgoszcz, są idealnym połączeniem estetycznych rozwiązań oraz wysokiej funkcjonalności.

Najlepsze meble i piękne dodatki w Euforma Bydgoszcz

Euforma to salon, który promuje polskie wzornictwo. Oferujemy meble i dodatki takich marek jak SitsPaged MebleNotiFamegNobonobo oraz wielu innych. Jeśli preferujesz zakupy stacjonarne i do podjęcia decyzji potrzebujesz obejrzeć rzeczy przed ich zakupem, odwiedź nasz salon w Bydgoszczy. Na miejscu nie tylko będziesz mógł sprawdzić nasz asortyment, ale też spotkasz naszych doradców. Każdy z nich posiada szeroką wiedzę o proponowanym asortymencie oraz potrafi doradzić. Dzięki ich pomocy wybierzesz idealną kanapę, krzesła do jadalni lub wymarzone oświetlenie. W naszych salonach meblowych tworzymy przyjazną atmosferę, dzięki której robienie zakupów to czysta przyjemność.

Oprócz mebli przeznaczonych do prywatnych mieszkań oferujemy też szereg rozwiązań do przestrzeni komercyjnych. Nasze propozycje pozwolą Ci urządzić zarówno przestrzeń biurową, jak i restauracjekawiarnie, czy hotele. W naszych salonach znajdziesz nie tylko wysokiej jakości meble, ale również dopełniające aranżację dodatki, dzięki którym osiągniesz niepowtarzalny efekt. Elementy takie jak meble gabinetowe, czy regały do przechowywania dokumentów nie muszą być nudne i mogą podkreślić charakter prowadzonej działalności. W Euforma Bydgoszcz prezentujemy mariaż funkcjonalności mebli dla biznesu z najnowszym wzornictwem, wobec którego nikt nie przechodzi obojętnie. Znajdziesz u nas zarówno minimalistyczne propozycje do industrialnych przestrzeni, jak i odważne rozwiązania, które wyróżnią Twoją przestrzeń. Oprócz funkcjonalnych przedmiotów takich jak biurka i krzesła proponujemy również niezbędne dodatki w ciekawej formie. Elementy, takie jak wieszaki, panele akustyczne, czy panele międzybiurkowe będą od tej pory ozdobą Twojego biura.

Gdzie znajduje się salon meblowy Euforma w Bydgoszczy?

Salon meblowy Euforma w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Kościuszki 27, wejście od Chocimskiej. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w soboty od 10 do 15. Przyjdź i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz bogatej oferty mebli polskich producentów.

Polecane meble w naszym salonie w Bydgoszczy

parking i dojazd

mapa salon Bydgoszcz, ul. Kościuszki 27