Koszt dostawy

Koszt dostawy zamówienia złożonego przez nasz sklep internetowy zależny jest od wybranej formy doręczenia oraz od gabarytu produktu. Na każdym produkcie widoczny jest koszt doręczenia danego produktu, z założeniem, że koszty te są naliczane jednorazowo.

Po przejściu do kasy pojawia się możliwość wyboru formy dostawy. W podsumowaniu widoczna będzie również końcowa wartość do zapłaty.

Formy i koszty dostawy dla zamówień złożonych na stronie www.euforma.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych to:

 • Odbiór osobisty w naszych salonach lub magazynach mieszących się w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Warszawie lub Wrocławiu – darmowy.
 • Produkty w kategorii mały gabaryt – 15 zł
 • Produkty w kategorii średni gabaryt – 99 zł
 • Produkty w kategorii duży gabaryt –
    • usługa STANDARD 249 zł, obejmująca dostarczenie pod wskazany adres wraz z wniesieniem,
    • usługa PREMIUM 299 zł obejmująca wniesienie, rozpakowanie, ustawienie. drobny montaż*, zabranie opakowań.

 

*Należy pamiętać, że większość naszych mebli dostarczanych jest w całości, a montaż odbywa się tylko wtedy, kiedy dany produkt tego wymaga. Warto więc dopytać Doradcę czy produkt, który Was interesuje będzie wymagał montażu.

W ramach usługi drobnego montażu oferujemy: połączenie modułów sofy, dokręcenie nóżek sofy, fotela, komody, nóg stołu lub biurka.

 

Podane koszty dotyczą dostaw tylko na terytorium Polski.

Koszty transportów do realizacji biznesowych ustalane są indywidualnie.

 

W przypadku gdy zaistnieje potrzeba, aby zamówienie zostało wysłane poza granicę Polski, prosimy o kontakt mailowy: halo@euforma.pl lub telefoniczny: +48 789 449 988 – uzgodnimy formę przesyłki, która będzie dla najkorzystniejsza.