Nasze salony w Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku i Warszawie są otwarte. sprawdź zasady bezpieczeństwa

Koszt dostawy

Koszt dostawy zamówienia złożonego przez nasz sklep internetowy zależny jest od wybranej formy doręczenia oraz od gabarytu produktu. Na każdym produkcie widoczny jest koszt doręczenia danego produktu, z założeniem, że koszty te są naliczane jednorazowo.

Po przejściu do kasy pojawia się możliwość wyboru formy dostawy. W podsumowaniu widoczna będzie również końcowa wartość do zapłaty.

Formy i koszty dostawy dla zamówień złożonych na stronie www.euforma.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych to:

  • Odbiór osobisty w naszych salonach mieszących się w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach oraz Warszawie – darmowy.
  • Produkty małogabarytowe – 10 zł
  • Produkty gabarytowe – 99 zł

Podane koszty dotyczą dostawy STANDARDOWEJ, obejmującej dostarczenie pod wskazany adres, bez wniesienia, tylko na terytorium Polski.

Istnieje możliwość skorzystania z dostawy PREMIUM, która obejmuje wniesienie, rozpakowanie, ustawienie i drobny montaż. Dostawa ta dostępna jest na terenie całej Polski, bez względu na lokalizację. Zapewniamy konkurencyjną ofertę na indywidualne zapytanie.

 

W przypadku gdy zaistnieje potrzeba, aby zamówienie zostało wysłane poza granicę Polski, prosimy o kontakt mailowy: halo@euforma.pl lub telefoniczny: +48 789 449 988 – uzgodnimy formę przesyłki, która będzie dla najkorzystniejsza.