Koszt dostawy

Koszt dostawy zamówienia złożonego przez nasz sklep internetowy zależny jest od wybranej formy doręczenia oraz od gabarytu produktu. Na każdym produkcie widoczny jest koszt doręczenia danego produktu, z założeniem, że koszty te są naliczane jednorazowo.

Po przejściu do kasy pojawia się możliwość wyboru formy dostawy. W podsumowaniu widoczna będzie również końcowa wartość do zapłaty.

Formy i koszty dostawy dla zamówień złożonych na stronie www.euforma.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych to:

  • Odbiór osobisty w naszych salonach mieszących się w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach oraz Warszawie – darmowy.
  • Produkty małogabarytowe – 10 zł
  • Produkty gabarytowe – 99 zł

Podane koszty dotyczą dostawy STANDARDOWEJ, obejmującej dostarczenie pod wskazany adres, bez wniesienia, tylko na terytorium Polski.

Istnieje możliwość skorzystania z dostawy PREMIUM, która obejmuje wniesienie, rozpakowanie, ustawienie i drobny montaż. Dostawa ta dostępna jest na terenie całej Polski, bez względu na lokalizację. Zapewniamy konkurencyjną ofertę na indywidualne zapytanie.

 

W przypadku gdy zaistnieje potrzeba, aby zamówienie zostało wysłane poza granicę Polski, prosimy o kontakt mailowy: halo@euforma.pl lub telefoniczny: +48 789 449 988 – uzgodnimy formę przesyłki, która będzie dla najkorzystniejsza.