O nas

Euforma – Wnętrza Made in Poland

Euforma to najwyższa jakość i pasja działania. Sądzimy, że przestrzeń, w której żyjemy oraz przedmioty, które nas otaczają, mają znaczenie. To właśnie dlatego skupiamy ponad 70 polskich producentów, by móc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom o jakość i piękno przedmiotów.

Od samego początku towarzyszyła nam ambicja promowania polskiego wzornictwa wspartego najlepszym rzemiosłem, technologią i naszym zaangażowaniem. Euforma to nie tylko miejsce spotkań kreatywnych ludzi. Euforma to pasja i piękno, to europejska forma i jakość. Szerzymy najwyższej klasy wzornictwo. Tworzymy wnętrza made in Poland.

Euforma to cztery miejsca na mapie Polski, to również cztery zespoły pracujące z zaangażowaniem, byście czuli się  u nas jak najlepiej. Nasze działania zaczęły się w Bydgoszczy, by później zagościć na warszawskim Mokotowie, następnie w Gdańsku i, od maja 2019 r., w Katowicach. W każdym z tych miejsc możecie kompleksowo wyposażyć wnętrza prywatne czy komercyjne.

Zależy nam na kompleksowym działaniu, dlatego jesteśmy obecni również online. W chwili, gdy wizyta w jednym z naszych salonów nie jest możliwa, służymy pomocą kontaktując się telefonicznie czy mailowo. Niezależnie od sposobu kontaktu, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

Euforma to dostępna jakość.