Strefa architekta

Myślicie, polskie wzornictwo, jego tradycja i nowe pokolenie. Zastanawiacie się czy istnieje na polskim rynku miejsce zrzeszające ponad 70 polskich producentów? Tutaj znajdujecie nas.
Od ponad 5 lat współpracujemy z wyróżniającymi się polskimi markami, wierząc niezmiennie w ich siłę, innowacyjność i otwartość. Wyczekując nowości – cały czas rozbudowujemy naszą ofertę.

Wspieramy Was w poszukiwaniu rozwiązań dla Klientów indywidualnych jak i kontraktowych. Chcąc sprostać najwyższym oczekiwaniom gwarantujemy współpracę najwyższej jakości, wzmocnioną niewyczerpanym wsparciem dla Was. Od początku towarzyszyła nam koncepcja miejsca opierającego się na współpracy z kreatywni umysłami, poparta profesjonalizmem i rzetelnością. Nasza praca oraz kontakt z Wami to dla nas codzienna satysfakcja.

Dedykowany program dla architektów
i projektantów wnętrz współpracujących
z Euformą to nasze wielkie oddanie i sprawna pomoc w projektach, atrakcyjne warunki współpracy handlowej, współpraca
w mediach społecznościowych, a przede wszystkim wspólne promowanie najlepszego polskiego wzornictwa
i polskich producentów, nagradzanych
w Polsce i na świecie.

Rafał Krukowski

Współzałożyciel Euformy

W Euformie chcemy być silnym wsparciem dla projektantów wnętrz i architektów.

Dlatego stworzyliśmy program współpracy Euforma&Architekci, w którym poprzez naszych Doradców współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz i otaczamy ich opieką.

Euforma & Architekci

To program dopasowany do Twoich potrzeb!

Nasz zespół to nasza siła, dlatego poniżej kilka słów o tym jak pracujemy:

 

Po kolei, jak to działa?

Poznajmy się. Współpracując z jednym z naszych Doradców wszyscy zyskujemy doskonałą komunikacje oraz bazę wiedzy. Indywidualne podejście to gwarancja powodzenia.

Doświadczenie to wartość, dlatego na wstępnym etapie prac nad projektem szukamy inspiracji i rozwiązań w naszych poprzednich realizacjach. Konsultujemy z producentami rozwiązania niestandardowe. Szukamy tego co może zainspirować.

Spotkanie w jednym z naszych salonów to zawsze przyjemność. W trakcie jednego z nich pomożemy Wam w doborze wykończeń spełniających wymogi projektu, opowiemy o rozwiązaniach, które mogą się sprawdzić.

Każdy z naszych showroomów posiada wszystkie niezbędne wzorniki do pracy, w każdej chwili dostępne do wypożyczenia. Zabranie ich ze sobą na spotkanie z Inwestorem jest przyjemnie proste.

Praca zdalna jest jedną z metod. Wiemy, że nie zawsze spotkanie jest możliwe, dlatego nie chcemy Was ograniczać. W każdej kwestii pomożemy Wam telefonicznie lub mailowo. Dostarczymy wzorniki, przygotujemy materiały w formatach pdf lub wykonamy dla Was potrzebne zdjęcia.

Przygotowanie oferty lub zamówienia nigdy nie jest końcem naszej pracy. Spotkamy się z Wami na miejscu inwestycji, dostarczymy także mebel na prezentacje.

W trakcie realizacji zamówienia niezmiennie pozostajemy z Wami w kontakcie, informując o postępach w pracy. Cenimy sobie rzetelność i właśnie taki jest nasz Zespół.

Jesteśmy dla Was także po zakończonym zamówieniu. Opracowaliśmy specjalny serwis posprzedażowy by mieć pewność, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.

Zobacz wybrane realizacje, wykonane we współpracy z Euformą
w ramach programu Euforma&Architekci!

Porozmawiajmy o konkretach, czyli korzyści ze współpracy:

 

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA Doświadczony i profesjonalny zespół, który przygotuję dla Was wycenę wraz z ofertą jeszcze tego samego lub następnego dnia.

WIELOZADANIOWOŚĆ Odpowiemy na potrzeby kontraktowe i Klientów indywidualnych. Poza katalogowym działaniem wykonujemy także zlecenia niestandardowe. Uwielbiamy wyzwania.

BAZA WIEDZY Posiadamy pełną bibliotekę wzorników, modeli 2D/3D, kart produktowych. Wszystko dostępne dla Was.

WYPOŻYCZENIA Nasze showroomy są także dla Was, dlatego chętnie wypożyczamy meble i dodatki na potrzeby sesji zdjęciowych.

SPOTKANIA Organizujemy spotkania Architektów by rozmawiać o inspiracjach, nowościach i trendach w branży.

WSPÓŁPRACA Nasz program współpracy EUFORMA I ARCHITEKCI to także atrakcyjne warunki współpracy handlowej.

WSPARCIE PR Nasze media społecznościowe to miejsce gdzie dzielimy się naszymi realizacjami. Chętnie opracowujemy materiały prasowe w porozumieniu z Wami.

Napisz do nas!

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!


    Znajdź nas w social media!

    Sprawdź, co się u nas dzieje!