Stwórzcie razem z nami swoje upragnione wnętrze.

Po wybraniu wymarzonego modelu sofy czy stołu czas wybrać jego wykończenie. Długa lista producentów, których zrzeszamy w EUFORMIE to także szeroka paleta barw, faktur i struktur. Spokojnie, pomożemy Wam w tym.

Możecie liczyć na naszą pomoc.

Na tym etapie pomocna będzie rada naszego Zespołu i specjalnie skomponowana biblioteka wykończeń. Poniżej znajdziecie pełną selekcję dostępnych możliwych wykończeń wszystkich naszych mebli.

Pełna biblioteka wykończeń.

Pomożemy Wam niezależnie od tego, z którego miejsca na świecie do nas piszecie. Poniższa biblioteka jest profesjonalnym i najwyższej jakości odwzorowaniem dostępnych wykończeń, dzięki czemu nawet zdalny wybór przybliży Wam wszystkie szczegóły.

Przeglądając wzorniki, bierzcie pod uwagę jeszcze jeden aspekt. Niezależnie od tego, czy robicie to na stacjonarnym komputerze, laptopie czy smartfonie każdy ekran wykazuje różnicę w odwzorowaniu kolorów. Pamiętajcie, że dopuszczalna jest pewna różnica w odcieniach niezależnie od tego, czy mówimy o tkaninach, powierzchniach lakierowanych, laminowanych, bejcowanych, czy malowanych.

Wybierz kategorię
    Wyniki